Úvodní strana > Krajské listy > Chystá se vydání publikace Kempy Karlovarského kraje

 Chystá se vydání publikace Kempy Karlovarského kraje

náměstek hejtmana Jiří Behenský
Krajský úřad Karlovarského kraje připravuje vydání nového propagačního materiálu Kempy Karlovarského kraje. Provozovatelé kempů v našem regionu, kteří chtějí být v novém materiálu uvedeni, mohou kontaktovat oddělení cestovního ruchu do 10. června 2005.

„Po Katalogu ubytování, vydaném v roce 2004 je to naše další publikace, která nabídne tuzemským i zahraničním turistům možnosti ubytování při cestách za krásami našeho regionu. Stejně jako první jmenovaná, i tato brožura bude k dispozici ve všech informačních centrech v kraji,“ říká náměstek hejtmana Jiří Behenský. „Předpokládáme vydání brožury v několika jazykových mutacích – samozřejmě půjde o vydání v češtině, němčině a angličtině, uvažujeme ale také o francouzštině a holandštině. Právě Holanďané  mají v oblibě cestování po kempech  celé Evropy, chceme jim tedy vyjít vstříc.

Vydání publikace Kempy Karlovarského kraje má jasný cíl – podpořit rozvoj cestovního ruchu, přilákat další turisty naše i zahraniční. Ucelená nabídka ubytovacích možností v kempech bude jistě znamenat usnadnění v rozhodování, kam se vydat na dovolenou, či výlet,“ doplňuje Jiří Behenský. Provozovatelé kempů v našem regionu, kteří chtějí být v novém materiálu uvedeni, mohou kontaktovat oddělení cestovního ruchu Krajského úřadu Karlovarského kraje a to nejpozději do 10. června 2005.

Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 28.4.2005 0:00