Úvodní strana > Krajské listy > Dohoda o výroční konferenci RDA v Karlových Varech podepsána

 Dohoda o výroční konferenci RDA v Karlových Varech podepsána

Dohoda o výroční konferenci RDA v Karlových Varech podepsána
Dohodu o konání výročního 53. zasedání Mezinárodního sdružení podnikatelů v autobusové turistice (RDA) ve dnech 18. až 21. dubna 2004 v Karlových Varech podepsali 18. srpna v Kolíně nad Rýnem hejtman Karlovarského kraje Josef Pavel, prezident RDA Richard Eberhardt a za město Karlovy Vary náměstkyně primátora Jana Petříková.

"O přípravě programu výroční konference v Karlových Varech se vedla dvě závěrečná jednání včetně dohody o finančních záležitostech. Za německou stranu jsou jednáním pověřeni člen představenstva RDA Helge Unruh a marketingový ředitel RDA Michael Fleischhauer. Jednání dopadla oboustrannou shodou," informuje šéf kanceláře hejtmana Werner Hauptmann.

Na uspořádání výročního zasedání RDA v GH Pupp se bude podílet Karlovarský kraj, město Karlovy Vary a Česká centrála cestovního ruchu.

"Očekáváme, že příjezd pěti až šesti stovek zástupců dopravních společností a cestovních kanceláří z celé Evropy výrazně přispěje k rozvoji cestovního ruchu v našem kraji. Jsme přesvědčeni, že v turistice a v cestovním ruchu má Karlovarský kraj, co nabízet," říká hejtman Josef Pavel.
Za stránku zodpovídá:
Datum vydání: 22.7.2003 0:00