Úvodní strana > Krajské listy > Josefov se stal vítězem soutěže „Obec přátelská rodině a seniorům 2021“

Josefov se stal vítězem soutěže „Obec přátelská rodině a seniorům 2021“

​Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR vyhlásilo i v roce 2021 soutěž "Obec přátelská rodině a seniorům". V pěti kategoriích byly vyhodnoceny jako vítězné ty obce, které přišly s výjimečnými projekty v oblasti proseniorské a prorodinné politiky. A právě ocenění v obou částech soutěže získala obec Josefov z okresu Sokolov.

Obec Josefov byla v této soutěži velmi úspěšná již v předchozích ročnících. Ocenění a dotací za vítězství se dočkala už v letech 2018 a 2019. V letošním roce Josefov podal žádost o dotaci v obou oblastech, tedy v oblasti „Obec přátelská rodině 2021“ a „Obec přátelská seniorům 2021“. V obou získal 1. místo a odměnu v podobě dotace v celkové výši 403 tisíc korun.

K tomuto úspěchu gratulujeme nejen panu starostovi Janu Onakovi, ale také všem, kteří se na něm podíleli.

Za stránku zodpovídá: Jitka Čmoková
Datum vydání: 11.6.2021 8:00