Úvodní strana > Krajské listy > Krajská soutěž v třídění odpadů má 10 výherců

 Krajská soutěž v třídění odpadů má 10 výherců

Soutez odpady
Z tisíců vytříděných plastových lahví bylo zástupci Karlovarského kraje a společnosti EKO-KOM vylosováno 10 šťastlivců, kteří nalepili výherní kupón se svou adresou na láhev určenou k recyklaci v soutěži zaměřené na třídění využitelných složek odpadu.

Soutez odpadySoutěžní kupóny byly součástí takzvaného „startovacího balíčku“, který v minulých dnech dostaly domácnosti v některých částech kraje. Losování proběhlo19. listopadu ve zpracovatelských areálech v Kralovicích, Citicích a v Černošíně. „Přímo tady v Citicích jsme vylosovali čtyři výherce, kteří společně s dalšími šesti obdrží barevné televizory,“ uvedla vedoucí odboru životního prostředí Eliška Vršecká. Slavnostní předání cen se uskuteční 3. prosince v krajské knihovně v Karlových Varech.

První fáze distribuce „startovacích balíčků“ proběhla v našem kraji vloni na podzim. Tehdy obdrželo zásilku s informacemi o správném třídění a s výherními kupóny celkem 50 980 domácností. Letos v říjnu balíček dostalo zbývajících 74 296 domácností v regionu.

 

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 20.11.2008 0:00