Domů Aktuality ​Hvězdy červeného koberce obsadí foyer krajského úřadu

​Hvězdy červeného koberce obsadí foyer krajského úřadu

​Ve foyer krajského úřadu bude od 25. června do 31. července k vidění výstava fotografií českých i zahraničních hvězd, které navštívily Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v letech 2009 až 2018. Výstava je retrospektivou činnosti městských kronikářů Jana Kroči, Tomáše Tišlera, Jana Prudíka a milovníka Karlových Varů Vladimíra Zábranského.

Vernisáž výstavy s názvem „Hvězdy červeného koberce 2009 – 2018“ se uskuteční v úterý 25. června od 17 hodin za účasti hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové. Chybět nebudou ani autoři fotografií, současný kronikář města Karlovy Vary Jan Prudík a vášnivý amatérský fotograf a sběratel autogramů slavných osobností Vladimír Zábranský z Horního Slavkova. K vidění zde bude na 11 výstavních panelů se 60 snímky filmových hvězd. Návštěvníci tak budou moci nasát jedinečnou atmosféru Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary ještě před samotným zahájením akce.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 21. 6. 2019 - 10:42