Domů Aktuality Kraj ocenil pedagogy u příležitosti Dne učitelů

Kraj ocenil pedagogy u příležitosti Dne učitelů

​Více než dvacítka učitelů, ředitelů škol a dalších pedagogických pracovníků získala u příležitosti oslav Dne učitelů ceny a pamětní listy hejtmana Karlovarského kraje. Kraj tímto způsobem tradičně vzdává hold pedagogům za celoživotní vynikající práci s dětmi a mládeží.

Květiny a ocenění předal pedagogickým pracovníkům v sále Hroznatovy akademie tepelského kláštera krajský radní pro oblast školství Edmund Janisch. „Dobří učitelé si respekt a uznání jednoznačně zaslouží, proto i letos oceníme 23 pedagogů z krajských a obecních škol. Všem ještě jednou děkuji za jejich poctivě odvedenou práci, přeji pevné nervy a velkou trpělivost se žáky,“ uvedl. Pedagogy pozdravil také opat Kanonie premonstrátů v Teplé Filip Zdeněk Lobkowicz. O hudební dárek se postarala skupina Jazz combo pedagogů ZUŠ Antonína Dvořáka Karlovy Vary.

Cena hejtmana Karlovarského kraje:

Mgr. Josef Babička, učitel Základní školy Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472

RNDr. Karel Beer, bývalý učitel Střední pedagogické školy, gymnázia a vyšší odborné školy Karlovy Vary

Věra Šinková, bývalá ředitelka 3. základní školy Cheb, Malé náměstí 3

.
Pamětní list hejtmana Karlovarského kraje:

Karel Bosák, zástupce ředitele a bývalý ředitel Základní umělecké školy Jindřicha Jindřich Cheb

Simona Brejchová, učitelka odborného výcviku Integrované střední školy Cheb, in memoriam

PaedDr. Jiří Holeček, bývalý ředitel Základní školy Karlovy Vary, Konečná 25

Jaroslav Honzák, učitel Integrované střední školy technické a ekonomické Sokolov

Věra Hýsková, učitelka Základní školy Nejdek, Karlovarská 1189

Ing. Jiří Chum, ředitel Hotelové školy Mariánské Lázně