Domů Aktuality V pátek 1. listopadu začne výluka na železniční trati Cheb - Bad Brambach

V pátek 1. listopadu začne výluka na železniční trati Cheb - Bad Brambach

​Cestující, kteří využívají spojení vlakem na trati Cheb - Bad Brambach, budou muset počítat s výlukou v úseku Františkovy Lázně a Vojtanov. Výluka začne v pátek 1. listopadu v 9 hodin a potrvá do úterý 5. listopadu 15 hodin. Za všechny vlaky pojede náhradní autobusová doprava podle výlukového jízdního řádu.
​Skupiny cestujících o počtu více než deseti osob by měly vzhledem ke kapacitě autobusů požadavky na přepravu nahlásit předem. „Požadavek musí obsahovat datum odjezdu, číslo spoje, počet cestujících, nástupní a cílovou stanici na trati a telefonický kontakt na objednavatele. Tyto požadavky je nutno uplatnit alespoň dva pracovní dny předem osobně, telefonicky nebo e-mailem na vybraných železničních stanicích,“ uvedla tisková mluvčí společnosti České dráhy Radka Pistoriusová.

Konkrétně se jedná o železniční stanici Karlovy Vary dolní nádraží, tel. 972 442 559 (denně 7:30 – 18:00), železniční stanici Cheb, ČD Centrum, tel. 972 443 501 (denně 7:00 – 18:00), železniční stanici Františkovy Lázně, osobní pokladna, tel. 972 444 821 (pracovní dny 6:00 – 17:00, soboty, neděle 8:00 – 17:00).

Zastávky náhradní autobusové dopravy: Františkovy Lázně – před staniční budovou, Žírovice-Seníky – bus zastávka „F.Lázně, Žírovice, Seníky“, Vojtanov – před staniční budovou Plesná – autobusová zastávka „Plesná, Šneky“ v obci,  autobusová zastávka „Plesná“ - v obci.

Datum aktualizace 31. 10. 2013 - 08:41