Domů Aktuality Karlovarský kraj se prezentoval na veletrhu v Plzni

Karlovarský kraj se prezentoval na veletrhu v Plzni

S turistickou a lázeňskou nabídkou Karlovarského kraje se měli možnost tentokrát seznámit návštěvníci 9. ročníku veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje s názvem ITEP.

Karlovarský kraj na veletrhu představil nejzajímavější turistické cíle a nový turistický portál Živý kraj. „Motivy s atraktivitami z našeho regionu použil v grafice svého stánku také CzechTourism. Jedná se o součást celé jeho letošní propagační kampaně, ve které se právě objekty z Karlovarského kraje  staly vizuálním symbolem hned dvou z celkových čtyř základních republikových témat a jsou v této podobě celoročně prezentovány také v zahraničí,“ vysvětlila Elena Hávová z odboru kultury krajského úřadu.

V rámci prezentace Karlovarského kraje mohli účastníci akce také vidět to nejlepší z nabídky města Cheb, Lázní Františkovy Lázně, lázní v Jáchymově nebo lázeňského domu Mánes.

Datum aktualizace 25. 9. 2013 - 14:14