Úvodní strana > Krajské listy > Přihlašte se do soutěže „O hejtmanský mobil“

 Přihlašte se do soutěže „O hejtmanský mobil“

Soutez o mobil
Devátý ročník prázdninové soutěže pro děti je v plném proudu. Velmi hezké příspěvky nám zatím zaslalo 15 soutěžících. Vítěz získá nový mobilní telefon, další zajímavé ceny čekají i na ostatní soutěžící.

Zájemci mohou soutěžit ve dvou kategoriích, výtvarné a fotografické. Znamená to, že musí pořídit fotografii nebo namalovat obrázek na téma „Symbol Karlovarského kraje“ a zodpovědět 10 otázek z internetových stránek Karlovarského kraje.  „Soutěž jsme letos koncipovali k 10. výroční existence kraje. Jejím cílem je seznámit děti s krajským internetovým portálem a rozvíjet jejich výtvarné a fotografické dovednosti,“ uvedl hejtman Josef Novotný s tím, že symbol kraje může být pro každého různý. „Děti mohou zobrazit například památku, přírodní zajímavost či významnou osobnost, která je pro ně představuje kraj, v němž žijí,“ dodal hejtman Josef Novotný.

Soutěž trvá do 31. srpna 2010 a mohou se jí zúčastnit děti od 6 do 15 let. V září proběhne hodnocení a nejpozději počátkem října pozveme vítěze v obou kategoriích na slavnostní tiskovou konferenci, při které hejtman Josef Novotný osobně předá mobily a další ceny. Soutěžní podmínky  najdete na krajských internetových stránkách   www.kr-karlovarsky.cz

Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 29.7.2010 0:00