Lenka Marušková - Hyková z Aše a běžkyně Ivana Sekyrová ze Sokolova přijaly pozvání hejtmana Josefa Novotného, který jim poděkoval za úspěšnou reprezentaci regionu.  Sportovkyním předal hejtman šeky na 20 a 15 tisíc korun. " >
Úvodní strana > Krajské listy > Hejtman ocenil elitní střelkyni a atletku

 Hejtman ocenil elitní střelkyni a atletku

Strelkyne u hejtmana
Střelkyně Lenka Marušková - Hyková z Aše a běžkyně Ivana Sekyrová ze Sokolova přijaly pozvání hejtmana Josefa Novotného, který jim poděkoval za úspěšnou reprezentaci regionu.  Sportovkyním předal hejtman šeky na 20 a 15 tisíc korun.

Lenka Marušková – Hyková byla vyhlášena Střelkyní roku 2009 a přivezla hejtmanovi ukázat stříbrnou medaili z loňského ME ve sportovní střelbě. Sokolovská učitelka na gymnáziu Ivana Sekyrová je šestinásobnou vítězkou Velké Kunratické, dvě stříbrné medaile má z loňského Mistrovství republiky v Třinci a dařilo se jí i na MS v běhu do vrchu v Itálii.

Oceneni sportovkynHejtman Josef Novotný se zajímal o tréninkový rytmus Ivany Sekyrové i o střelecké začátky Lenky Maruškové – Hykové. Obě závodnice budou patřit k nominovaným sportovním osobnostem v krajské anketě Sportovec roku 2009.

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 22.1.2010 0:00