Domovská stránka > Cykloportál > MĚSTO NA KOLE - cyklistický svátek Prahy

MĚSTO NA KOLE - cyklistický svátek Prahy

Mesto na kole

Do centra Prahy přichází první ročník akce Město na kole. Město na kole připraví na sezónu celou rodinu bez stresů, s úsměvem a zdarma. Na náplavce Rašínova nábřeží se návštěvníkům otevře celý svět nadcházející cyklistické sezóny. Začátek nejpopulárnější pražské cyklostezky ožije 20. – 22. dubna 2012 přehlídkou všeho, co souvisí s trávením letního volného času v sedle kola.

Třídenní program bude plný exhibic, soutěží, přednášek, hudebních i sportovních vystoupení, prezentací novinek, akčních nabídek, odborných konzultací a hlavně zábavy.
Zapálení nebo jen občasní silniční, horští, sjezdoví, trekoví, trialoví, crossoví, dráhoví, dirtbikoví či akrobatičtí jezdci i začínající piloti odrážedel a koloběžek si v programu Města na kole najdou to své. Představíme stezky a resorty, odstartujeme závody, poradíme se sezonním servisem, vyrazíme dech triky na kolech všech velikostí a konstrukcí, ukážeme spoustu doplňkových aktivit i užitečných vychytávek a samozřejmě odhalíme, na čem se bude v roce 2012 jezdit.
Těšíme se na Vás – team Město na kole.

Akce se koná:
V pátek 20. dubna od 13:00 do 18:00