Domovská stránka > Cykloportál > Cyklostezka Ohře na DVD

Cyklostezka Ohře na DVD

Cyklostezka na DVD

Karlovarský kraj a města Cheb, Sokolov a Loket vydaly zajímavého průvodce po páteřní cyklostezce Karlovarského kraje podél Ohře. Na pětadvaceti minutovém videu najdeme základní informace o nejdelší cyklostezce našeho kraje. Na trase z Chebu do Karlových Varů se seznámíme s mnoha zajímavostmi podél stezky a s doporučením, která místa bychom měli určitě navštívit a kde si udělat zastávky.

DVD se tak může stát přehledným a zajímavým doplňkem pro všechny ty, kteří se chtějí stezku teprve navštívit, ale i ty, kteří ji mají již projetou a chtějí se o trase dozvědět i něco více.

K dostání bude v nejbližších dnech na infocentrech ve zmíněných partnerských městech a v infocentru Krajské knihovny v areálu Krajského úřadu.

Datum vydání: 7.2.2013 0:00