Domovská stránka > Cykloportál > Do práce na kole

Do práce na kole

Občanské sdružení Auto*Mat nás zve, abychom se také zapojili do třetího ročníku akce "Do práce na kole". Do akce je již zapojilo jedenáct českých městech, a soutěží se i o pěkné ceny.
V minulých letech se přihlásilo více než 4.000 lidí, kteří sestavili s kolegy soutěžní týmy. Pokud se přihlásíme, můžeme tak přispějet k přátelské atmosféře v našem zaměstnání a inspirujeme tak i ostatní.
Do práce na kole se nejezdí jen v Holandsku či Dánsku, ale může to být i našem městě a naší firmě!

Letos to bude opravdu velké. Do prvoligové jedenáctky se již přihlásilo 11 měst - Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Pardubice, Jihlava, Jablonec nad Nisou a Uherské Hradiště.
Účastníci se mohou registrovat do 30. dubna na webu dopracenakole.net a vyhrát hodnotné ceny.
Datum vydání: 1.4.2013 0:00