Domovská stránka > Cykloportál > Plesenský půlmaratón zve na své druhé pokračování

Plesenský půlmaratón zve na své druhé pokračování

Plesensky pulmaraton
Druhý ročník úspěšné sportovně-turistické akce Plesenský půlmaratón zahájí starostové měst Plesná a Bad Brambach v sobotu 15. září 2012 v areálu Dětského domova Plesná v Nádražní ulici. Svoz účastníků do místa startu bude zajištěn z Bad Brambachu v 8.30 hodin a z Lubů v 9.00 hodin. Zápis bude probíhat od 9.00 do 10.00 hodin. Startovné pro dospělé činí 50 Kč, pro děti do 18 let a seniory 25 Kč.

Kromě turistického pochodu, cyklo- nebo běžeckého závodu, vedených po české i německé straně hranice, čeká všechny účastníky na startu účastnické tričko, na trasách a v cíli občerstvení, hudba a zábava. Na pochod mohou vyrazit též milovníci Nordic Walking. Vítězné pořadí turistů a „hůlkařů“ bude v cíli stanoveno losem, pěší tedy budou letos poprvé odměněni věcnými cenami.

Pro děti budou připraveny kratší trasy jak v cyklistické, tak v pěší kategorii (do Bad Brambachu a zpět).

Děti si mohou na pěší trase splnit vědomostní kvíz.

Přijďte si užít den plný pohybu, poznání a zábavy!

Trasa půlmaratónu (běžci, cyklisté)

Akce je spolufinancována z Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2007 -2013.

Plakát (jpg)

Datum vydání: 1.1.2012 0:00