Domovská stránka > Cykloportál > Cyklotoulky napříč Mariánkami

Cyklotoulky napříč Mariánkami

Cyklotoulky po Mariankach

Po třech letech do Mariánských Lázní znovu zavítal nekonečný televizní seriál (mají již 100 natočených epizod) s názvem CYKLOTOULKY.
Patnáctiminutový dokument postupně mapuje zajímavá místa určená k turistice a cykloturistice po celé České republice a v loňském roce i v zahraničí. O úspěšnosti projektu svědčí i to, že pořad Cyklotoulky obdržel od Ministerstva pro místní rozvoj ČR cenu za nejvýznamnější počin pro rozvoj regionálního cestovního ruchu.

Průvodce pořadem a cyklista tělem i duší Michal Jančařík seznamuje diváky z cyklistického sedla s turisticky atraktivními místy. Cílem projektu je nabídnout inspiraci k cyklovýletům do navštívených obcí a jejich nejbližšího okolí.

Premiéra nového dílu o Mariánských Lázních bude vysílána na TV Barrandov 18.8.2011 v 15,50 hodin a následně ve dvou reprízách ještě v cyklosezóně roku 2012.

Minulé díly vč. mariánskolázeňského z roku 2008 můžete shlédnout na cykloturistickém videoportálu k seriálu na cyklotoulkytv.cz. Zde bude po odvysílání umístěn i nový díl o Mariánských Lázních.

Na těchto stránkách město rovněž zveřejňuje další zajímavosti o Mariánských Lázních a informuje o konání různých akcí. Administrátor stránek pak dále nabízí za úplatu komerčním subjektům z oblasti ubytování i stravování možnost vlastní prezentace.

Datum vydání: 1.8.2011 0:00