Domovská stránka > Cykloportál > Těžba dřeva na cyklotrase 23

Těžba dřeva na cyklotrase 23

Lesní správa Arcibiskupství pražského, polesí Nejdek upozorňuje na probíhající těžbu na lesní cestě, po které vede cyklotrasa č. 23 - Magistrála Krušné hory. Jedná se o úsek mezi Jelením a rozcestím Vlčí hora - https://mapy.cz/s/1W0gT. Těžba je plánovaná na měsíce srpen a září.
Žádáme všechny cyklisty, aby respektovali pracovníky lesa a nevjížděli do pracovního prostoru lesních strojů. Pokud je to možné, tak aby zvolili při svých vyjížďkách jinou trasu. Děkujeme za pochopení. 
Aktuální informace o těžbě - Ing. Böhm, T: 602 157 519


Dovoluji si Vás informovat, že v souvislosti s probíhajícími pracemi při správě majetku, zejména těžbě, přibližování a odvozu dříví, bude zvýšený pohyb techniky na lesní cestě Bučinská, po které vede cyklotrasa č. 23 v úseku od obce Jelení až k napojení na silnici Nové Hamry – Horní Blatná. Práce budou probíhat v srpnu a září.
Po cestách a v přilehlých porostech se bude pohybovat lesnická technika a ochranný pracovní prostor strojů bude zasahovat na cesty. Cesty budou označeny v terénu informačními tabulkami. Sledujte informace v terénu a dbejte pokynů pracovníků lesní správy. Doporučujeme využít v tomto období jinou trasu.
Dále žádáme návštěvníky lesa, aby nevstupovali na místa skládek dříví a respektovali pohyb techniky a pokyny pracovníků.
Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den.
Ing. Radomír Böhm
vedoucí polesí Nejdek
Arcibiskupství pražské, Lesní správa
web: www.apha.cz/les
e-mail: radomir.bohm@apha.cz
mobil: 602 157 519
 
Datum vydání: 9.8.2017 18:00