Aktuálně

 
Oznamujeme vám, že Karlovarský kraj k 25. 4. 2018 ukončí veřejnou sbírku na pomoc silně slabozraké dívce Michalce z Olšových Vrat u Karlových Varů. Všem přispěvatelům děkujeme za jejich nezištnou pomoc.

 
Podkladové materiály pro 11. zasedání ZKK dne 26.4.2018

  
Až do 30. dubna bude ve vestibulu budovy A krajského úřadu probíhat výstava k výtvarné soutěži pro seniory „k pro nás není překážkou“. Uvidíte nejenom všechny přihlášené obrazy, ruční práce, ale i fotografie. Výstavu můžete navštívit každý všední den v úředních hodinách.


 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

 

Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2018/2019 (pdf)
Žádost o vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole 


 

Přehled dění v kraji

​Žáci karlovarské umprumky zazářili v módní návrhářské soutěži

​Letošní 100. výročí vzniku Československé republiky oslavili žáci z oboru Oděvní design Střední uměleckoprůmyslové školy Karlovy Vary skvělým úspěchem. V celorepublikové soutěži Avantgarda, která se již pravidelně koná na výstavišti v Lysé nad Labem, vybojovali přední místa v kategorii První republika.

​Vydejte se za fotografiemi všedního dne do Chebu

​Nenechte si ujít výstavu v Galerii výtvarného umění v Chebu, která představuje poněkud opomíjenou skupinu fotografií, vytvořených v Československu v průběhu padesátých a šedesátých let minulého století. Fotografie, většinou pořízené v nejrůznějších zákoutích našich měst, okouzlily ve své době obrovské množství lidí a poskytly alternativu k silně ideologicky zabarveným fotografiím socialistického realismu.

Držitelů Senior Pasů v kraji dále přibývá, roste i počet slev

​V měsíci březnu získalo kartu Senior Pas více než 300 dalších seniorů z Karlovarského kraje. Celkem je tak v současnosti na území regionu přes 13600 držitelů karty. Karlovarský kraj pro ně i vlastníky Senior Pasů z ostatních krajů ČR připavuje rozšíření sítě místních poskytovatelů slev a výhod a další zajímavé aktivity.

      Archiv - rok 2017           Archiv - rok 2016           Archiv - rok 2015