Aktuálně

  
Vyberte Osobnost Karlovarského kraje. Do krajské ankety můžete nominovat ty, kteří se významně zasloužili o rozvoj našeho regionu a přispěli k šíření jeho dobrého jména. Vyplňte do 11. srpna anketní lístek, který brzy najdete i v červencových Krajských listech.

 
Rádi byste se podívali na některý z filmů na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary a bojíte se, že neseženete lístky? Pak se zapojte do soutěže o volné vstupenky, kterou pro své obyvatele vyhlásil Karlovarský kraj. Soutěžit můžete do 25. června, stačí odpovědět na tři jednoduché otázky.
 

  
Záměr počtu přijímaných uchazečů pro školní rok 2017/2018 (pdf)
Počet volných míst na středních školách v KK do 1. ročníků
      školního roku 2017/2018
  
 

  

Přehled dění v kraji

Krajský Domov pro seniory SKALKA nabízí modernější prostředí

​Krajský Domov pro seniory SKALKA v Chebu má za sebou první etapu celkové obnovy vnitřních prostor. Rozsáhlou stavební akci, spočívající v kompletní modernizaci dvoupodlažní přístavby hlavní budovy domova, nechal provést Karlovarský kraj. Obyvatelé domova mají nyní k dispozici útulnou jídelnu se zimní zahradou plnou světla, supermoderní kuchyni a vznikly také nové plně vybavené jednolůžkové pokoje pro klienty trpící demencí.

Mladí sportovci z kraje poměří síly na letní olympiádě dětí a mládeže

​Již tuto sobotu odstartují v Brně Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže. Do jihomoravské metropole se chystá i početná výprava z našeho regionu. Na zahájení olympiády přijede sportovní naděje podpořit také hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

​V Karlových Varech se sešli ředitelé středních škol

Na krajském úřadě proběhlo jednání ředitelů středních škol zřizovaných Karlovarským krajem. Spolu s hejtmankou Janou Vildumetzovou a radním pro školství Jaroslavem Bradáčem diskutovali o stavu středoškolského vzdělávání v regionu a o nutnosti nastavit oborovou strukturu tak, aby lépe vyhovovala demografickému vývoji a poptávce na trhu práce. Společná východiska budou hledat i během dalších jednání, která vedení kraje uskuteční s řediteli středních škol podle jednotlivých okresů v příštím měsíci.

Vyberte Osobnost Karlovarského kraje

​Kraj nově vyhlašuje anketu Osobnost Karlovarského kraje. Návrhy může podávat veřejnost i právnické osoby se sídlem na území našeho regionu, a to do 11. srpna 2017. Ocenění se bude udělovat jednotlivcům a nominovat lze také in memoriam.

 
  Archiv - rok 2017               Archiv - rok 2016             Archiv - rok 2015
   


   

Kontakty

Karlovarský kraj 
 
Krajský úřad Karlovarského kraje 
Závodní 353/88 
360 06  Karlovy Vary
Tel.: 354 222 300 
Fax : 353 331 509
 
IČO: 70891168 
Datová schránka: siqbxt2 
 

Úřední hodiny KÚ a Czech POINT:
Po,St   8:00 - 17:00
Út,Čt   8:00 - 15:00
Pá       8:00 - 14:00
 
Seznam měst a obcí Karlovarského kraje
​​