Aktuálně

 
Registrace na očkování proti COVID-19, informace o vakcíně:

Od pátku 30. 9. 2022 bude v očkovacím centru v karlovarské KV Areně
k dispozici vakcína proti COVID-19 od firmy Pfizer upravená tentokrát tak, aby dokázala čelit podvariantám omikronu BA.4 a BA.5, které
v posledních měsících dominují i v ČR. Vakcínu Comirnaty Original/Omicron BA.4-5 lze podat pouze jako posilující dávku osobám starším 12 let s odstupem nejméně 3 měsíců od poslední podané dávky.  


Kontakt: +420 722 992 645 (na uvedeném telefonním čísle zastihnete personál očkovacího centra POUZE v době provozu očkovacího centra). Provozní doba PO, ST, PÁ 14 - 18.00 hodin.
 

K registraci na očkování proti COVID-19 druhou posilovací dávkou využijte
rezervační systém.
Informace pro uprchlíky z Ukrajiny:
Інформація для біженців з України​:

Veškeré informace o Krajském asistenčním centru pomoci Ukrajině a další potřebné údaje najdete na krajském webu.

Всю інформацію про Регіональний центр допомоги Україні та інші необхідні дані можна знайти на регіональному сайті.

Přehled dění v kraji

Houslařství a prodej paruk ovládly podnikatelské soutěže v Karlovarském kraji

V Karlovarském kraji byly vyhlášeny výsledky podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku. Titul IBM Firma roku 2022 získala společnost PARUKY JILLY LENAU, která se věnuje prodeji parukových výrobků. Mezi živnostníky titul MONETA Živnostník roku 2022 Karlovarského kraje suverénně vybojoval houslař Michal Rácz.

Houbaři by neměli chybět na vycházce zámeckým parkem ve Valči

4. ročník cyklu přednášek a exkurzí na zámku Valeč s názvem „Valeč – brána Doupova“ přináší další zajímavou přednášku a následnou vycházku zaměřenou na téma – Houby zámeckých parků. Určena je zejména nadšeným houbařům, kteří se vydají do zámeckého parku ve Valči se členem České mykologické společnosti.

Institut lázeňství a balneologie získal prestižní ocenění Evropské asociace lázní

Zástupci Institutu lázeňství a balneologie převzali v rámci kongresu Evropské asociace lázní (ESPA) v Piešťanech významné ocenění ESPA Innovatio Award 2022 v oblasti Medical Spa Scientific Research. Tuto cenu obdržel institut za inovativní projektové aktivity a vědecké výsledky.     

Aš bude hostit semifinálové kolo sportovního den mládeže

Jedná se o projekt pro děti a mládež, který se koná na sportovištích základních škol ve 250 městech a obcích České republiky. V Aši se 2. ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV uskuteční na venkovním multifunkčním hřišti ZŠ Hlávkova. Nejlepší hráče čeká postup do národního finále, jež se bude konat v Poděbradech.
 
    Rok 2022            Rok 2021            Rok 2020            Rok 2019