Aktuálně 

 ​
.
Sledujte informace k výskytu ptačí chřipky v ČR. Všechny důležité údaje najdete v přiloženémletáku.pdfletáku.

 
. Upozorňujeme, na zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních nemocnic v Karlových Varech a v Chebu. Zákaz souvisí s rostoucím počtem  akutních respiračních onemocnění a chřipky a platí do odvolání. 
 

 
.Zapojte se do soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí. Přihlásit se můžete do pátku 3. února do 14 hodin.

 
.LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI

 

Přehled dění v kraji

Studentka ze Sokolova získala titul mistryně republiky v make-upu

​Na pražském Žofíně se 11. ledna uskutečnilo Mistrovství ČR žáků oborů kadeřník a kosmetička. Margarita Krupeničová ze Střední školy živnostenské Sokolov navázala na loňské prvenství svého spolužáka a získala nejen první místo, ale také zvláštní cenu Laureát kosmetické tvorby 2017.

Karlovarská kardiologie se dočká rekonstrukce

​Karlovarský kraj chystá opravu třetího nadzemního podlaží pavilonu C v Nemocnici v Karlových Varech. Stavební úpravy budou zahájeny v polovině ledna a vyjdou na 3 miliony korun.


Výstava seznámí s pamětníky holocaustu

​Židovská obec Karlovy Vary uspořádala ve spolupráci s Nadačním fondem obětem holocaustu výstavu s názvem „Stín na duši“. Expozice je věnována pamětníkům z našeho regionu, kteří přežili hrůzy nacistické totality. Výstava bude v Krajské knihovně Karlovy Vary k vidění až do 24. února.

Přihlaste se do soutěže o nejlepší webové stránky obcí a měst

Karlovarský kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 19. ročníku soutěže Zlatý erb. Té se mohou zúčastnit všechna města a obce kraje. Výherci získají ceny a možnost postoupit do celostátního finále. Uzávěrka přihlášek je 3. února.

 
 
Archiv - rok 2017                Archiv - rok 2016              Archiv - rok 2015
 
 


   

Kontakty

 
 
Karlovarský kraj 
 
Krajský úřad Karlovarského kraje 
Závodní 353/88 
360 06  Karlovy Vary
Tel.: 354 222 300 
Fax : 353 331 509
 
IČO: 70891168 
Datová schránka: siqbxt2 
 

Úřední hodiny KÚ a Czech POINT:
Po,St   8:00 - 17:00
Út,Čt   8:00 - 15:00
Pá       8:00 - 14:00
 
Seznam měst a obcí Karlovarského kraje
​​