Aktuálně

   

Dovolujeme si vás pozvat na pravidelný Den s hejtmankou Karlovarského kraje, který se uskuteční v úterý 16. října od 14:00 hodin. Na krajský úřad mohou přijít všichni občané, kteří chtějí s hejtmankou řešit své podněty a problémy, nebo mají nápady, jak zlepšit život v regionu.


 

Karlovarský kraj vyhlašuje anketu  ZDRAVOTNÍK ROKU 2018
v rámci které chce lékařům, sestrám a dalším pracovníkům ve zdravotnictví poděkovat za jejich záslužnou práci. Návrhy na ocenění můžete zasílat 
prostřednictvím on-line formuláře do 5. listopadu.


 

Karlovarský kraj  vyhlásil veřejnou zakázku "Studie výstavby Společného operačního střediska složek IZS". Zakázka malého rozsahu je uveřejněna na Profilu zadavatele formou otevřené zakázky s výzvou. Elektronický příjem nabídek probíhá do 19. října, 9:00 hodin.​


 

 

LÉKAŘSKÉ A LÉKÁRENSKÉ POHOTOVOSTI V KARLOVARSKÉM KRAJI
  

Přehled dění v kraji

​Natoč video a vyhraj v soutěži „Youtuber“ mobil

​Je ti více jak třináct let a baví tě natáčení krátkých videí? Pak se určitě přihlas do soutěže „Youtuber“, kterou pořádá Karlovarská agentura rozvoje podnikání. Jejím cílem je přimět žáky základních škol z našeho regionu, aby přemýšleli o svém budoucím povolání, a zároveň je motivovat ke studiu na střední škole. Na vítěze čekají hodnotné ceny v podobě mobilních telefonů. Soutěž se koná pod záštitou krajského radního pro oblast regionálního rozvoje a informatiky Josefa Janů.
15.10.2018    >> celý článek >>

​Dalovičtí logistici se radují z vítězství

​Ve druhém říjnovém týdnu pořádala Střední škola logistická v Dalovicích jubilejní 10. ročník celostátní soutěže „Logistik Junior“. V tvrdé konkurenci dvaceti přihlášených týmů zazářili domácí logistici, kteří prokázali jednoznačně nejlepší znalosti, nejpevnější nervy a největší odhodlání zvítězit. Akce se konala pod záštitou Karlovarského kraje a Svazu spedice a logistiky.
12.10.2018    >> celý článek >>

​Nový dotační program by mohl pomoct firmám s vylepšením prezentace

​Karlovarský kraj prostřednictvím Karlovarské agentury rozvoje podnikání zvažuje, že zavede takzvané kreativní vouchery. Jednorázová finanční podpora by byla určena pro firmy z našeho regionu, které by rády vylepšily design svých produktů nebo jejich prezentaci. Pomozte nám s vytvořením nového dotačního nástroje a zúčastněte se krátkého dotazníkového šetření.
12.10.2018    >> celý článek >>
       
 
 
    Rok 2018           ​Rok 2017           Rok 2016           Rok 2015