Hlavní strana Hlavní strana Hlavní strana Hlavní strana
Hlavní strana
 
Hlavní strana Hlavní strana

AktualityÚřední deska

 

  Zařízení a organizace v obci

  • Základní knihovna v Pile

Knihovna v obci zajištuje pro své čtenáře výpujčky knih z vlastního fondu (cca 1300 titulů) i fondů ostatních knihoven (meziknihovní výpůjční služba) a časopisů (Květy, Kreativ - Praktická žena, Moje země). K dispozici veřejnosti je zde i připojení k intenetu s možností tisku dokumentů. 

Knihy je možné též vyhledávat prostřednictvím webového katalogu http://regionkv.knihovnakv.cz/.

Hlavní výpůjční doba knihovny: středa 15 - 17 hodin

V ostatních pracovních dnech je knihovna přístupná kdykoliv v dobách úředních hodin obecního úřadu, případně po telefonické domluvě (+420724181460).

Knihovník: Mgr. Stanislav Hoffman

Veřejný internet je přístupný vždy v časech provozu obecního úřadu a výpůjční doby knihovny.

 Služba pro zrakově handicapované občany (pdf)

  • Kulturní dům Pilská hospoda

Obecní pohostinské zařízení se společenským sálem (kapacita cca 150 osob) nabízí v celoročním provozu své služby jak výletníkům, tak stálým hostům či organizovaným skupinám. Samozřejmostí je nabídka teplých jídel (polední menu, minutková kuchyně), posezení v letní zahrádce a po domluvě možnost pořádání akcí jako grilování apod. Nově rekonstruovaný sál může poskytnout zázemí pro společenské a kulturní akce (taneční zábavy, koncerty, divadelní představení, rodinné oslavy) i např. pro pracovní setkání (vybavení pro velkoplošnou projekci).

Nájemce: Petr Hock (tel. 724749656)

Plánované akce:

  • TJ Baník Pila

Tělovýchovná jednota Baník Pila pečuje v první řadě o rozvoj místní kopané. Má cca 150 členů, přičemž mistrovských fotbalových soutěží se účastní mužský A tým. Zároveň je ovšem jednota také pořadatelem četných kulturních a společenských akcí v obci. Ve spolupráci s obcí pečuje o místní sportovní areál.

Předseda: Ing. Jiří Horák

Rozpis mistrovských utkání - podzim 2017 (pdf)


Zvonička v obci

 

© Karlovarský kraj