Hlavní strana Hlavní strana Hlavní strana Hlavní strana
Hlavní strana
 
Hlavní strana Hlavní strana

Úřední deska - archiv

 

  Prohlášení o přístupnosti internetových stránek

Na internetovém portálu Kralovarského kraje – oficiálních internetových stránkách  http://www.kr-karlovarsky.cz  a na jím podřízených webech jsou informace související s výkonem veřejné správy uveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Tato webová prezentace vyhovuje požadavkům kladeným vyhláškou č. 64/2008 o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).
Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby obsah stránek byl přístupný i v alternativních prohlížečích (Opera, Mozilla, FireFox). Vzhled prezentace je řešen stylovými předpisy CSS a je tak tedy oddělen od informací.
Návrat na titulní stránku je možný z kterékoliv stránky přes odkaz v hlavičce.
 

Podmíněně povinná pravidla

Stránky jsou standardně ovladatelné, informace jsou sdělovány jednoduchým jazykem a srozumitelnou formou.
Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:

  • MS Word (.doc), MS Excel (.xls) a MS PowerPoint (.ppt) – dokumenty vytvářené pomocí produktu MS Office společnosti Microsoft
  • RTF – textový dokument, který dokáže zoibrazit většina běžně používaných textových editorů 
  • PDF - dokumenty vytvářené pomocí produktu Adobe Acrobat  (pro zobrazení těchto dokumentů doporučujeme prohlížeč Adobe Acrobat Reader) 
  • ZIP - komprimované dokumenty
  • JPG, GIF - grafické dokumenty

Soubory určené ke stažení nepřesahují velikost 3Mb.

Kontakt na správce portálu

I když internetový portál Karlovarského kraje a jeho podřízené weby vytváříme podle výše uvedených norem a pravidel, může se stát, že narazíte na chybu. Vaše případné náměty, upozornění, postřehy či informace k přístupnosti stránek nám  proto zašlete na adresu webmaster@kr-karlovarsky.cz.

Aktualizováno: 9.10.2009


Zvonička v obci

 

© Karlovarský kraj