Domov pro seniory Spáleniště Domov pro seniory Spáleniště Příspěvková organizace Karlovarského kraje Domov pro seniory Spáleniště
Domov pro seniory Spáleniště Domov pro seniory Spáleniště Domov pro seniory Spáleniště
Základní informace
Logo Karlovarského kraje

Základní informaceJak se stanete naším klientemSlužby, které Vám nabízímeVolnočasové aktivityÚhrady za službyVzor smlouvyPráva klientůPovinnosti klientůDokumentace zařízeníHistorie zařízeníMůžete nás podpořitKontaktyVeřejné zakázkyFotogaleriePoslání:

Posláním našeho Domova pro seniory je poskytování komplexních , celodenních sociálních služeb seniorům a osobám plně invalidním, kteří vzhledem ke svému věku a zdravotnímu stavu nemohou žít ve svém přirozeném prostředí a potřebují zvýšenou péči včetně služeb, které jim nemohou být jiným způsobem v jejich vlastním domově poskytovány. Naší snahou je zajistit klientům potřebné soukromí a bezpečí s podporou a respektem k jejich individualitě, přání, možnosti volby a rozhodování, lidské důstojnosti.

Předmět činnosti:

Poskytnutí ubytování, poskytnutí stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, soiálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, zajištění zdravotní péče formou zvláštní ambulantní péče poskytované podle zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, fakultativně mohou být při poskytování sociálních služeb zajišťovány další činnosti.

Hlavní účel zřízení organizace:

Poskytování pomoci a podpory fyzickým osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím sociálních služeb. Poskytování pobytové služby v domově pro seniory osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Kapacita: 68 uživatelů 

Zřizovatel:  Krajský úřad Karlovarského kraje

Územní dosah: Karlovarský kraj, přednostně občané města / okresu Cheb

Naše zařízení je spolufinancováno Krajským úřadem Karlovarského kraje.

© Karlovarský kraj     |     Prohlášení o přístupnosti