Hlavní stránka Hlavní stránka Hlavní stránka
Hlavní stránka Hlavní stránka Hlavní stránka
Vítáme Vás na stránkách našeho domova 

Logo Karlovarského kraje
Příspěvková organizace Karlovarského kraje
Základní informaceJak se stanete naším klientemSlužby, které Vám nabízímeZájmová činnost pro naše klientyÚhrady za službyVzor smlouvy o poskytnutí soc. službyPráva klientůPovinnosti klientůDokumentace zařízeníHistorie zařízeníMůžete nás podpořitKontaktní informace


Můžete nám napsat
Odesilatel:
Povinný údaj! 
Telefon :
E-mail :
Váš příspěvek :
 

Návod k použití :
 
 
 
Po vyplnění okének stiskněte tlačítko Odeslat.
Položky E-mail a Telefon  není nutno vyplňovat.
Pokud se po odeslání objeví upozornění, že je odesílána zpráva, odpovězte prosím Ano, ev. OK.

Dovolte nám představit Vám náš domov pro seniory

Náš Domov pro seniory se nachází poblíž centra města a zahradou sousedí s areálem Chebské nemocnice. Asi 150m od Domova pro seniory je zastávka MHD. Pro klienty je výhodná poloha v blízkosti obchodního centra Dragoun (Interspar, Obi, síť obchodů a dalších služeb).

               Domov pro seniory Cheb

Dům je šestipatrový panelový s kapacitou 80 lůžek a žijí zde muži i ženy. V přízemí  najdeme  prostory pro zaměstnance a provozně-technické zázemí jako je prádelna, šatny a dílna pro údržbu. V prvním patře jsou kanceláře, jídelna a malá kuchyňka, která slouží pouze k výdeji jídel či  v případě potřeby k přípravě občerstvení při různých společenských akcích. 

Pokoj PokojV druhém  až šestém patře jsou bytové buňky pro tři osoby, které jsou rozdělené na jedno a dvojlůžkové pokoje a mají společné sociální zařízení, kde je sprcha, umyvadlo a WC. Společné sociální zařízení se nachází ještě ve 2. a 3. patře. Jsou to  dvě  velké koupelny, kde je vana a vanový zvedák, pomocí kterého se za asistence sestry snadno mohou vykoupat i klienti tělesně postižení nebo hůře mobilní.  V každém patře je malá kuchyňka, která slouží jak pro stravování klientů, tak pro přípravu jídla samotnými klienty.

Dům prošel v roce 2006 rekonstrukcí tří výtahů  -   dvou osobních a jednoho nákladního. Jsou velice estetické a splňují bezpečnostní předpisy EU. V roce 2009 byla zateplena fasáda Domova a vyměněny okna.

Kdo jsou naši klienti:

Klienti     Klienti     Klienti     Klienti

  • senioři, kteří v důsledku změn zdravotního stavu vyžadují zvýšenou péči
  • senioři, kteří mají trvalé změny zdravotního stavu 
  • senioři, kteří mají  sníženou nebo chybějící soběstačnost v základních životních dovednostech zejména v osobní péči
  • senioři, kteří splňují kritéria pro přijetí do péče domova
  • zároveň u nás žijí klienti, kteří aktivně tráví čas v kolektivu, pravidelně se účastní různých akcí organizovaných v rámci domova a kteří mají zájem o dění v domově i v rámci komunity

Pokud se rozhodnete pro náš domov, bude o vás pečovat příjemný kolektiv všech zaměstnanců, kteří individuálním přístupem pomáhají řešit všechny problémy ke spokojenosti každého našeho klienta.

© Karlovarský kraj     |     Prohlášení o přístupnosti