Úvodní strana > Krajský úřad > Interní audit > Adresář interních auditorů a kontrolorů

 Adresář interních auditorů a kontrolorů

Adresář interních auditorů Krajského úřadu Karlovarského kraje, příspěvkových organizací Karlovarského kraje, obcí se zřízeným útvarem interního auditu a kontrolních pracovníků vybraných obcí v působnosti Karlovarského kraje

 

Krajský úřad Karlovarského kraje

Závodní 353/88

360 06  Karlovy Vary

 

Ing. Věra Janouchová

Ing. Irena Krolopová

Ing. Radim Adamec

 

354222201

354222272

354222410

 

vera.janouchova@kr-karlovarsky.cz

irena.krolopova@kr-karlovarsky.cz

radim.adamec@kr-karlovarsky.cz

Magistrát města Karlovy Vary

Moskevská 21

361 20  Karlovy Vary

JUDr. Ing. Josef Bečvář

Ing. Jana Krejčiříková

Ing. Ivana Sittová

Bc. Pavlína Juhos

Petra Matějíčková

353151336

353151153

353151451

353151292

353151138

j.becvar@mmkv.cz

j.krejcirikova@mmkv.cz

i.sittova@mmkv.cz

p.juhos@mmkv.cz

p.matejickova@mmkv.cz

Městský úřad Sokolov

Rokycanova 1929

356 20  Sokolov

Ing. Marek Klimeš

Ing. Valentina Vachatová

354228235

354228296

marek.klimes@mu-sokolov.cz

valentina.vachatova@mu-sokolov.cz

Městský úřad Cheb

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 14

350 20  Cheb

Ing. Květa Balgová

Hana Michková

354440285

354440284

balgova@cheb.cz

michkova@cheb.cz

Městský úřad Ostrov

Jáchymovská 1

363 01  Ostrov

Ing. Michal Blafka 354224861

mblafka@ostrov.cz

Městský úřad Aš

Kamenná 52

352 01  Aš

Milan Vrbata

Ing. Darina Křístková

Martina Kučerová

354524221

354524264

354524264

vrbata.milan@muas.cz

kristkova.darina@muas.cz

kucerova.martina@muas.cz

Městský úřad Chodov

Komenského 1077

357 35  Chodov

 

Ladislava Bujárková

Mgr. Ladislav Zdvořák

 

352352314

352352315

 

bujarkova@mestochodov.cz

zdvorak@mestochodov.cz

Městský úřad Františkovy Lázně

Nádražní 5

351 01  Františkovy Lázně

Petra Fejfarová

Miroslav Lisa

354479230

354479247

fejfarova.petra@mufrlazne.cz

lisa.miroslav@mufrlazne.cz

Městský úřad Mariánské Lázně

Ruská 155

353 01  Mariánské Lázně

Bc. Štěpánka Denková

Mgr. Josef Janoch

354922305

354922178

stepanka.denkova@marianskelazne.cz

josef.janoch@marianskelazne.cz

Městský úřad Kraslice

nám. 28. října 1438

358 20  Kraslice

Růžena Fedorková 352370428 fedorkova@meu.kraslice.cz

Městský úřad Nejdek

nám. Karla IV. 239

362 21  Nejdek

Ladislava Fáberová

Alena Kynclová

353240117

353240115

l.faberova@nejdek.cz

a.kynclova@nejdek.cz

Městský úřad Toužim

Sídliště 428

364 20  Toužim

Hana Krátká, DiS.

Josef Zankl

354224504

354224514

hana.kratka@touzim.cz

josef.zankl@touzim.cz

Městský úřad Žlutice

Velké náměstí 144

364 52  Žlutice

Ivana Baštářová 353227965

ivana.bastarova@zlutice.cz

Za stránku zodpovídá: Ing. Irena Krolopová
Datum poslední změny: 16.4.2019 8:30