Úvodní strana > Krajský úřad > Tématické okruhy > Prodej budovy bývalé mateřské a základní školy s pozemky v Pšově u Žlutic

 Prodej budovy bývalé mateřské a základní školy s pozemky v Pšově u Žlutic

​Karlovarský kraj nabízí k prodeji areál bývalé mateřské a základní školy v Pšově u Žlutic. Objekt je dlouhodobě nevyužívaný, umístěn na okraji obce a byl napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektrickou energii a na rozvod PB plynu.

Hlavní budova školy má 1 podzemní a 2 nadzemní podlaží, budova bývalé mateřinky je jednopodlažní bez suterénu. Na hlavní budovu navazuje část bývalé kuchyně. Budovy jsou dobře přístupné ze zpevněné cesty s malou zpevněnou plochou sloužící jako parkoviště před hlavním vchodem. Dopředu avizujeme, že celkový stav budov je určený k rozsáhlé rekonstrukci, vnitřní zařízení není použitelné, ostatní konstrukce nejeví problém se statikou. V okolí je velká zahrada o celkové ploše cca 4.300 m2 na níž se nachází ovocné stromy.
Díky hezké lokalitě s krásnou přírodou v okolí je tento areál výhodný pro realizaci mnoha podnikatelských záměrů. Dobrá dostupnost do Žlutic (7 km), kde se nachází veškerá občanská vybavenost, obdobně jako v Toužimi (15 km).
Budova nemá zpracovaný PENB - v budově se nenachází funkční vytápění objektu.

cena : 850.000,--Kč

 

obr1_Psov.JPGobr1_Psov.JPG

obr2_Psov.JPGobr2_Psov.JPG

 obr3_Psov.JPGobr3_Psov.JPG

obr4_Psov.JPGobr4_Psov.JPG

Za stránku zodpovídá: Ing. Zuzana Vaněčková
Datum poslední změny: 2.5.2018 16:57