Archív krajských listů

Irácká delegace na pracovní návštěvě Karlovarského kraje

Iracka delegace
Na pracovní návštěvu regionu zavítala jedenáctičlenná expertní delegace, která se zajímala především o problematiku odpadového hospodářství na státní a regionální úrovni.

Od dubna se otevírají půjčovny kol Českých drah v kraji

Cyklisti
S příchodem jarních měsíců zahajují České dráhy už třetí sezónu půjčoven kol a elektrokol. Půjčovny budou otevřené až do konce října.

Karlovarský kraj se představil na krymském veletrhu

Veletrh Krym
Na počátku března se zástupci Karlovarského kraje společně se zahraničním zastoupením CzechTourism zúčastnili veletrhu cestovního ruchu Krym - Kurorty - Turizm.

Přijďte na výstavu o drsné kráse Krušných hor

Vystava hornictvi
Výstava fotografií Jana Albrechta Hlubiny a vrcholy Krušných hor je od poloviny tohoto týdne k vidění ve vestibulu budovy A krajského úřadu v Karlových Varech.

Veselé Velikonoce

Velikonocni svatky

Milí spoluobčané,

dovolte mi, abych Vám před nadcházejícími Velikonocemi popřál příjemné prožití těchto významných křesťanských svátků a především rychlý nástup jara, na které všichni netrpělivě čekáme.

Josef Novotný, hejtman Karlovarského kraje

Výstava starých židovských pohlednic v krajské knihovně

Výstava pohlednic
Záměrem výstavy nazvané JAMIM MIKEDEM je představit veřejnosti poměrně málo známý, ale o to významnější historický materiál, jakým jsou staré židovské pohlednice.

Prozatím povede KKN dosavadní lékařský ředitel Josef März

Logo KKN
Představenstvo Karlovarské krajské nemocnice, a. s. dnes pověřilo výkonem funkce generálního ředitele společnosti Josefa Märze. Dosavadní ředitel KKN bude vykonávat tuto fukci do doby nástupu nového generálního ředitele.

Kraj ocenil pedagogy u příležitosti Dne učitelů

Den učitelů
Pedagogičtí pracovníci ze škol a školských zařízení zřizovaných Karlovarským krajem se sešli v Karlovarském divadle, aby převzali z rukou náměstka hejtmana Jaroslava Borky ocenění za dlouholetou práci ve školství. Ceny hejtmana a pamětní listy získalo na návrh ředitelů škol celkem 34 pedagogů.

V krajském kole soutěže Učeň instalatér 2013 zvítězila ISŠTE Sokolov

Soutez ucnu
Čtyři družstva čtyř škol měřila síly v soutěži, která má prokázat znalost teorie i praxe budoucích řemeslníků. Krajské kolo soutěže Učeň instalatér, jež pořádá Střední škola polytechnická Brno, se tentokrát konalo v ISŠTE Sokolov.

Průvodci z Karlovarského kraje převzali ocenění

Pruvodci
Téměř dvacítka průvodců působících na území našeho regionu se sešla uprostřed týdne na Krajském úřadě Karlovarského kraje. Historicky první setkání s průvodci inicioval uvolněný krajský zastupitel Edmund Janisch.
1 - 10 Next