Archív krajských listů

Nové vedení Karlovarského kraje pokračuje v realizaci projektu Euroklíč

Projekt Euroklíč
Hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný a jeho náměstek pro oblast sociálních věcí Miloslav Čermák jednali se zástupci projektu Euroklíč a starosty měst, která se chtějí do projektu zapojit. Nositelem a realizátorem projektu je Národní rada osob se zdravotním postižením ČR.

Karlovarský kraj chystá Krajský plán pro vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením

náměstek Miloslav Čermák
Dokument vznikne ve spolupráci s Národní radou osob se zdravotním postižením v návaznosti na republikový Národní  plán podpory a integrace osob se zdravotním postižením, schválený vládou  roku 2006.

Vedení kraje navštívilo nemocnice v Sokolově, Chebu a Karlových Varech

Hejtman v KKN

Hejtman Josef Novotný, radní pro oblast zdravotnictví Berenika Podzemská a další členové rady kraje uprostřed týdne diskutovali se zástupci vedení nemocnic, s primáři a sestrami. 

Mezi Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi začnou jezdit přímé vlakové spoje

Souprava Regionova
Novinky se cestující dočkají od 14. prosince, kdy začnou platit nové jízdní řády. Dosud museli lidé mířící z Karlových Varů do Mariánských Lázní přestupovat v Chebu.

Novinka Asociace Záchranný kruh - interaktivní příručka první pomoci

Prirucka zachranaru
Asociace Záchranný kruh spustila na svých internetových stránkách interaktivní příručku první pomoci.

Kroniku roku mají v Karlových Varech

Kronika roku
Na 5. krajském semináři kronikářů obcí Karlovarského kraje byly slavnostně vyhlášeny výsledky letošního 2. ročníku soutěže Kronika roku.

Krajský úřad oceněn v programu Národní cena kvality

Diplom za kvalitu
V uplynulém týdnu převzali zástupci Krajského úřadu Karlovarského kraje ve Španělském sále Pražského hradu čestné uznání v rámci udělování Národní ceny kvality ČR.

Anketa Osobnost Karlovarského kraje 2008 zná své vítěze

Osobnost kraje

Ředitelka Krajského muzea Karlovarského kraje Eva Dittertová, kardiolog Michal Paďour a podnikatel Jiří Hrůza převzali ve slavnostním sále Grandhotelu Pupp ocenění pro Osobnost Karlovarského kraje 2008.

Výstava o lázeňství na krajském úřadě

Vystava o lazenstvi
Návštěvníci krajského úřadu mohou v těchto dnech shlédnout ve vstupní hale budovy A výstavu s názvem "Západočeský trojúhelník v kontextu evropského lázeňství".

Krajská soutěž v třídění odpadů má 10 výherců

Soutez odpady
Z tisíců vytříděných plastových lahví bylo zástupci Karlovarského kraje a společnosti EKO-KOM vylosováno 10 šťastlivců, kteří nalepili výherní kupón se svou adresou na láhev určenou k recyklaci v soutěži zaměřené na třídění využitelných složek odpadu.
1 - 10 Next