Archív krajských listů

Fotogalerie - otevření dětského hřiště u krajské knihovny

Detsky den
V sobotu 23. srpna bylo v areálu Krajského úřadu Karlovarského kraje rušno. Rodiče s dětmi přišli společně oslavit otevření dětského hřiště spojené s dětským dnem.

Turisté míří nejčastěji na hrad Loket

hrad Loket
Nejoblíbenějším turistickým cílem v Karlovarském kraji byl v loňském roce hrad Loket na Sokolovsku. Druhé místo v počtu návštěvníků patří Krajskému muzeu Karlovarského kraje a třetí je Městské muzeum ve Františkových Lázních.

Hejtman: Závěry auditu vyžadují okamžitá opatření

Audit KKN
Forenzní audit hospodaření Karlovarské krajské nemocnice odhalil závažná pochybení.

V Lomnici na Sokolovsku slavili titul Vesnice roku 2008

Starosta Lomnice

Lomnice zvítězila v krajském kole soutěže, navíc získala i diplom za vzorné vedení knihovny. Postupuje tak do celostátního kola, kde rozhodně není bez šancí na dobré umístění.

Krajské informační středisko oslavilo tři roky existence

Lubos Oralek
Zástupci Karlovarského kraje, Zemědělských agentur Karlovy Vary a Cheb, Ústavu zemědělské ekonomiky a informací a další spolupracovníci přijeli 21. srpna na výroční schůzku Krajského informačního střediska (KIS).,

O studium VŠMIE v Sokolově je zájem

Logo VSMIE
Během října letošního roku zahájí v Sokolově výuku pobočka pražské Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky (VŠMIE).

Na koncert s večerní prohlídkou zve klášterní areál v Ostrově

Klášter Ostrov
Netradiční koncert DaD kvintetu začne v neděli 24. srpna od 19.30 v ostrovském kostele Zvěstování Panny Marie a hudebníci budou posluchače provázet dále do kaple sv. Anny a sv. Floriána.

Bike závod dětí a dětské odpoledne v areálu krajského úřadu

Cyklistický závod

Karlovarský kraj a Karlovarský AM bikemarathon zvou na Bike závod dětí a dětské odpoledne pro děti od 4 do 14ti let. Akce se uskuteční v areálu Krajského úřadu Karlovarského kraje 23. srpna od 12-ti do 17-ti hodin.

Veřejná sbírka na rekonstrukci kostela sv. Jiljí

kostel sv. Jiljí
V rámci Dne evropského kulturního dědictví a oslavy prohlášení kláštera v Teplé národní kulturní památkou se 19. září uskuteční veřejná sbírka na rekonstrukci kostela sv. Jiljí.

Modernizace karlovarského letiště získala podporu z ROP Severozápad

Podpis smlouvy
Karlovarský kraj získal z Regionálního operačního programu Severozápad dotaci 87 milionů korun pro projekt Modernizace letiště Karlovy Vary - III. etapa, 2. část.
1 - 10 Next