Úvodní strana > Krajské listy > Areál krajských institucí ožil 2. ročníkem akce Kraj dokořán

Areál krajských institucí ožil 2. ročníkem akce Kraj dokořán

Den plný zábavy, skvělé hudby, uměleckých zážitků, zajímavých prezentací, debat, výborného jídla a pití, soutěží a aktivit pro děti – přesně takový byl den akce Kraj dokořán. Její druhý ročník opět otevřel dokořán budovy krajského úřadu a nesl se v duchu motta: Tvoříme kraj spolu. V rámci tohoto se na akci prezentovaly střední školy a firmy z Karlovarského kraje a zároveň se konaly také debaty se zajímavými osobnostmi z regionu.

Velké díky za spolupráci patří generálnímu partnerovi akce – společnosti SUAS GROUP a.s. a dalším partnerům - Mattoni 1873 a MEDIA a.s. Poděkovat bychom chtěli též všem vystavovatelům, školám, firmám, příspěvkovým organizacím, umělcům, hudebním skupinám a osobnostem. O milou atmosféru se po celý den starali  dobrovolníci z řad zaměstnancům úřadu, kterým také děkujeme.

Fotografie z tohoto dne naleznete v galerii na webu Kraj dokořán.

Za stránku zodpovídá: Jitka Čmoková
Datum vydání: 23.6.2022 14:30