Úvodní strana > Krajské listy > Zemřela dlouholetá členka krajské komise soutěže Vesnice roku a chebská knihovnice paní Marie Mudrová

Dne 12. ledna skončila životní pouť Mgr. Marie Mudrové, která byla dlouholetou členkou krajské hodnotitelské komise soutěže Vesnice roku Karlovarského kraje. Její nadšení, znalosti a dovednosti z ní učinily nepostradatelnou součást a velmi váženou členku této komise.

Paní Marie Mudrová pracovala v knihovně města Chebu, kde pomáhala s organizací oblíbených zájezdů. Zastupovala také Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky, jenž uděluje ocenění Knihovna roku. V neposlední řadě se angažovala také na politické scéně, a to z pozice zastupitelky města Chebu.

Její památce věnujeme tichou vzpomínku.

Za stránku zodpovídá: Jitka Čmoková
Datum vydání: 13.1.2021 14:20