Úvodní strana > Krajské listy > Na trať u Mariánských Lázní se vlaky vrátí již dnes večer

Na trať u Mariánských Lázní se vlaky vrátí již dnes večer

Vlak
​České dráhy dnes v podvečer obnoví provoz svých vlaků u Mariánských Lázní, v místě, které bylo poškozeno při nehodě nákladního vlaku na konci července. Práce na likvidování následků havárie měla na starosti Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje. První dálkové spoje projedou opraveným úsekem okolo 19 hodiny.

Konkrétně se bude jednat o Západní expres Ex 563 Cheb - Praha hl.n. s plánovaným odjezdem z Mariánských Lázní v 18:54 hodin. V opačném směru  projede opraveným místem vlak Ex 554 Praha hl.n. - Cheb s předpokládaným příjezdem do Mariánských Lázní v 19:05 hodin. Mezi první regionální vlaky budou patřit spoje 7381/7388 Cheb - Planá u M.Lázní/Planá u M.Lázní - Mariánské Lázně.

V sobotu pak na trať vyjede také mimořádný "pivní" expres. Ten dopraví z Karlových Varů všechny příznivce piva na každoroční slavnosti v rodinném pivovaru Chodovar v Chodové Plané. Zvláštní zpáteční jízdenka pro Karlovarský Chodovar expres platí rovněž jako vstupenka na slavnosti a do areálu pivovaru. Expres je výjimečný také tím, že už na jeho palubě je možné ochutnat čepovaný zlatavý mok. Více informací najdete na webu Českých drah.

Za stránku zodpovídá: Veronika Severová
Datum vydání: 15.8.2019 14:40