Úvodní strana > Krajské listy > Začíná soutěž "Stavby Karlovarského kraje"

 Začíná soutěž "Stavby Karlovarského kraje"

Stavby Karlovarského kraje
​V rámci Dnů stavitelství a architektury našeho regionu se letos opět uskuteční soutěž o nejlepší stavby, rekonstrukce či projekty za uplynulé období s názvem "Stavby Karlovarského kraje". Akci tradičně vyhlašuje Regionální stavební sdružení Karlovy Vary. Záštitu nad soutěží převzala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová a primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová.


Návrhy do soutěže je možné zasílat do 20. dubna 2019. "Cílem soutěže je prezentovat všechny současné stavby na západě Čech, které jsou zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let, a také projekty a studie zpracované v předešlých pěti letech,“ uvedla Anna Vlášková, manažerka Regionálního stavebního sdružení. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant zhotovitel nebo její majitel. Informace k soutěži včetně přihlášky a podmínek soutěže jsou zveřejněny na internetových stránkách Stavby Karlovarska.

B
ěhem uplynulých 18 ročníků soutěž představila 491 nových i méně známých staveb a projektů.​Stavby a projekty hodnotí odborná porota a veřejnost. Hlasování bude na stránkách soutěže spuštěno od 15. května 2019. Vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční v průběhu Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 6. - 7. června.


Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 26.2.2019 12:50