Úvodní strana > Krajské listy > Oslavte s Karlovarským krajem výročí založení Československé republiky

Oslavte s Karlovarským krajem výročí založení Československé republiky

Oslava 100 let od založení ČSR
​V letošním roce si připomínáme významné výročí 100 let od založení Československé republiky. Karlovarský kraj u této příležitosti připravil pro své obyvatele velkolepou oslavu. Akce s bohatým programem se uskuteční 2. června v Amfiteátru Loket. Kromě hudebních vystoupení známých interpretů se můžete těšit na historický jarmark, atrakce pro děti včetně pohádkového představení a mnoho dalšího. Vstupné je zdarma.

Akce začíná v 11 hodin dopoledne. Programem, který poběží skoro až do půlnoci, bude provázet oblíbený herec a moderátor Marek Vašut. „Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení známých umělců, která odkazují na doby dávno minulé, jako je například Ondřej Havelka and his Melody Makers nebo Karel Kahovec. K vidění budou také pěvecké a taneční soubory z našeho regionu. Uslyšíte ovšem i interprety s moderním repertoárem, mezi něž patří skvělá slovenská zpěvačka Katarína Knechtová,“ uvedla náměstkyně hejtmanky Karlovarského kraje Daniela Seifertová.

Součástí akce bude rovněž historický jarmark s ukázkou tradičních řemesel a chybět nebudou ani vítězové soutěže Dobrota Karlovarského kraje se svými lahodnými výrobky. „Mysleli jsme samozřejmě i na naše nejmenší, pro které jsme připravili nejrůznější hry, atrakce a pohádkové představení. Vstupné na akci je pro všechny návštěvníky zdarma. Po celý den navíc mají možnost využít slevu 50 procent na prohlídku loketského hradu,“ doplnila Daniela Seifertová.

Za stránku zodpovídá: Veronika Severová
Datum vydání: 16.4.2018 8:00