Domů Aktuality Kraj zve na konferenci o perspektivách středního a vysokého školství

Kraj zve na konferenci o perspektivách středního a vysokého školství

​Infor​mace o plánovaném zahájení činnosti Univerzity Karlovy v Karlových Varech, otevření pracoviště Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity Plzeň v našem regionu a další možnosti vzniku vysokoškolských poboček - taková budou témata konference "Perspektivy rozvoje středního a vysokého školství v Karlovarském kraji". Akce se uskuteční 1. prosince 2017 v hotelu Dvorana v Karlových Varech Dvorech.

"Program bude též zahrnovat zajímavosti týkající se možnosti získat dotace v oblasti vysokého školství a hovořit se bude o tom, jak propojit vysoké a střední školství v oblasti výzkumu a vývoje. Konferenci zajišťuje Karlovarská agentura rozvoje podnikání v rámci projektu Podpora činnosti Regionální stálé konference Karlovarského kraje 2015 – 2017 financovaného z Operačního programu Technická pomoc," uvedl ředitel agentury Vlastimil Veselý. Bližší informace o registraci na konferenci nalezete na stránkách agentury v sekci Aktuality.

Datum aktualizace 21. 11. 2017 - 08:07