Domů Aktuality ​Zapojte se do dotazníkového šetření

​Zapojte se do dotazníkového šetření

​Jste z Karlovarského kraje, ale žijete, pracujete či studujete mimo náš region? Tak se zapojte do průzkumu, jehož hlavním cílem je zjistit, co lidem v kraji chybí, z jakého důvodu z něj nejčastěji odcházejí a co by je eventuálně mohlo přimět k návratu zpět. Dotazníkové šetření končí 27. března.

Karlovarský kraj prostřednictvím své Karlovarské agentury rozvoje podnikání zpracovává ve spolupráci se společností MEPCO analýzu příčin odchodu pracovní síly z regionu. Na základě zjištěných poznatků budou navržena konkrétní opatření, jejichž případná realizace povede k zatraktivnění kraje pro tuto cílovou skupinu a zmírnění jejího odlivu.

Vyplnění dotazníku vám nezabere více než 15 minut času. Odkazy na dotazníky, které jsou zacíleny na čtyři skupiny, najdete na internetových stránkách Karlovarské agentury rozvoje podnikání. Instrukce k vyplňování jsou uvedeny přímo u jednotlivých otázek.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 22. 3. 2017 - 15:20