Domů Aktuality Hejtmanka Jana Vildumetzová pozve občany na společná setkání

Hejtmanka Jana Vildumetzová pozve občany na společná setkání

​Lidé z Karlovarského kraje, kteří se zajímají o život kolem sebe, ve své obci či městě, se budou moci od nového roku setkat s hejtmankou Karlovarského kraje Janou Vildumetzovou během tzv. Dne s hejtmankou.

„Chci mluvit s lidmi o tom, co je trápí, jestli je zapotřebí něco řešit, o věcech, které by se daly zlepšit. V době, kdy jsem působila jako starostka v Horním Slavkově, jsem byla zvyklá komunikovat s občany, a měla jsem tak možnost znát konkrétní problémy, o kterých bych se jinak možná ani nedozvěděla. První Den s hejtmankou se uskuteční ve středu 4. ledna 2017,“ uvedla Jana Vildumetzová.

Dny s hejtmankou by se měly konat každou první středu v měsíci na Krajském úřadě Karlovarského kraje. Podrobnější informace se lidé včas dozvědí prostřednictvím krajských internetových stránek, na Facebooku Karlovarský kraj – oficiální stránka​ nebo v prosincovém vydání Krajských listů.

Datum aktualizace 29. 11. 2016 - 13:07