Domů Aktuality Kraj se představuje zahraničním médiím

Kraj se představuje zahraničním médiím

​Novináři ze Slovenska, Španělska, Itálie nebo Velké Británie zavítali do Karlovarského kraje, aby si prohlédli lázeňská města a získali informace o památkách, přírodních krásách i kulturní nabídce regionu. Kraj se tak snaží představit ta nejatraktivnější místa prostřednictvím médií turistům a návštěvníkům z různých zemí Evropy a světa.
V polovině září také do kraje přicestoval tým jedné z finských televizí, který hledá lokalitu pro natáčení reality show. „Na počátku října pak očekáváme skandinávské novináře. Ti se v souvislosti s letošním výročím Karla IV. chtějí zaměřit na jeho stopy v regionu,“ uvedla Elena Hávová z odboru kultury krajského úřadu.

Před časem rovněž české velvyslanectví v Berlíně připravilo v rámci braniborského Sommerfestu a braniborsko-českého energetického dialogu slavnostní recepci, kde se s podporou agentury CzechTourism prezentoval i Karlovarský kraj s tradičními výrobky jako je likér Jan Becher nebo lázeňské oplatky.

Datum aktualizace 27. 9. 2016 - 10:19