Úvodní strana > Krajské listy > Karlovarský kraj vyhlásil soutěž o nejkrásnější snímek regionu

 Karlovarský kraj vyhlásil soutěž o nejkrásnější snímek regionu

Karlovarský kraj vyhlásil soutěž o nejkrásnější snímek regionu
 Veřejnou soutěž o nejkrásnější fotografie Karlovarského kraje vyhlásil Krajský úřad Karlovarského kraje. Své snímky významných památek, přírodních zajímavostí, lázní a dalších zajímavých objektů v kraji může do soutěže až do konce března příštího roku přihlásit každý amatérský i profesionální fotograf.

"Přestože uzávěrka soutěže je až za několik měsíců, informujeme o ní už nyní, abychom dali soutěžícím možnost zachytit region v různých ročních obdobích, od babího léta přes, zimu až do počínajícího jara," říká tiskový mluvčí kraje Tomáš Svoboda. Nejlepší tři soutěžící budou odměněni celkem částkou 30.000 korun. Vítězné snímky kraj použije ve svých propagačních materiálech.

Soutěžící může do soutěže přihlásit kolekci 15 barevných nebo černobílých fotografií s minimálním formátem 10 x 15 centimetrů. Snímky musí být odevzdány do 31. března 2004 do podatelny krajského úřadu v Karlových Varech v zalepené obálce označené heslem Soutěž - Karlovarský kraj ve fotografii. "Fotografie musí být z druhé strany podepsané, označené číslem snímku a s uvedením místa, kde byl snímek pořízen," dodává mluvčí.

K fotografiím musí být přiložena přihláška do soutěže, kterou zájemci získají na odboru kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu krajského úřadu.
Za stránku zodpovídá:
Datum vydání: 16.9.2003 0:00