Domů Aktuality Den Cyklostezky Ohře si nenechaly ujít stovky cyklistů

Den Cyklostezky Ohře si nenechaly ujít stovky cyklistů

​Cyklisté z celého regionu se v sobotu sjeli do Chebu, aby v areálu Krajinky zahájili sezónu na Cyklostezce Ohře. Na akci, kterou uspořádal Karlovarský kraj ve spolupráci s městem Cheb, dorazilo téměř šest stovek návštěvníků.

Po příjezdu do areálu Krajinky dostali všichni zaregistrovaní cyklisté v promostanu Karlovarského kraje dárky v podobě triček, reflexních přívěsků, minerálek od Korunní a malého občerstvení. O zábavu se po celý den starala kapela Relax Sokolov. BESIP si pro nejmenší připravil jízdu zručnosti a prezentaci správné výbavy kol. Účastníci si zároveň mohli díky volné vstupence prohlédnout Chebský hrad, včetně nově otevřených kasemat. České dráhy pak na akci vypravily mimořádný cyklovlak, který byl do posledního místa obsazený.

Na záběry z podařeného 2. ročníku Dne Cyklostezky Ohře se můžete podívat v naší fotogalerii.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová
Datum aktualizace 30. 5. 2016 - 09:59