Úvodní strana > Krajské listy > Kraj má novou publikaci o golfu

 Kraj má novou publikaci o golfu

golf
Odbor kultury, památkové péče, lázeňství a cestovního ruchu ve spolupráci s golfovými hřišti v regionu vydal druhou propagační publikaci "Golf Karlovarský kraj". Na golfovém hřišti v Karlových Varech ji slavnostně pokřtili hejtman Josef Pavel a jeho náměstek Jiří Behenský.

Jde o katalog všech 9 golfových hřišť v Karlovarském kraji, jak 18ti tak 9ti jamkových . Brožura byla vydána v nákladu 20 tisíc kusů ve třech jazykových mutacích: češtině němčině a angličtině. V úvodu se mohou čtenáři seznámit se stoletou historií golfu v Karlových Varech. Katalog dále obsahuje Seznam golfových hřišť na území Karlovarského kraje, mapu kraje s vyznačením golfových hřišť, schématickou mapu Evropy se situováním ČR a kraje. Dále jsou zde uvedeny podrobnosti o jednotlivých hřištích - jejich název, logo, scháma, strušné představení, poskytované služby, kontakty a fotografie. Součástí publikace jsou fotografie z golfového prostředí Karlovarského kraje.

Katalog bude sloužit k propagaci golfu v Karlovarském kraji pro oddělení cestovního ruchu na plánované prezentace a veletrhy a dále pro potřebu jednotlivých hřišť.
Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 14.12.2006 0:00