Úvodní strana > Krajské listy > Od 1. května povede KKN dosavadní lékařský ředitel Josef März

 Od 1. května povede KKN dosavadní lékařský ředitel Josef März

PAM
​Po rezignaci generálního ředitele Karlovarské krajské nemocnice Petra Svobody bude nemocnice v Karlových Varech a v Chebu řídit dosavadní lékařský ředitel Nemocnice Karlovy Vary Josef März. Dnes o tom rozhodla na svém mimořádném zasedání Rada Karlovarského kraje.

​Rada kraje zároveň za Petra Svobodu, který byl i předsedou tříčlenného představenstva akciové společnosti, zvolila členem představenstva KKN primáře radiodiagnostického oddělení Jiřího Hoffmanna. Třetí členkou představenstva KKN zůstává vedoucí ekonomického odboru krajského úřadu Dagmar Divišová.

O změnách ve vedení nemocnice bude v příštím týdnu informovat své kolegy na zasedání krajského zastupitelstva náměstek hejtmana Karlovarského kraje Miloslav Čermák: „Vedení kraje očekává od pozměněného představenstva Karlovarské krajské nemocnice kroky, vedoucí k ekonomické a finanční stabilizaci nemocnice a zvýšení její výkonnosti a současně realizaci dalších opatření, které Rada kraje doporučuje schválit Zastupitelstvu Karlovarského kraje na jeho nadcházejícím zasedání 24. dubna. Představenstvo KKN by mělo předložit Radě kraje a následně ke schválení na červnové zasedání Zastupitelstvu Karlovarského kraje finanční a materiálně technické podmínky nutné pro zachování současné struktury a organizace řízení akutní lůžkové zdravotní péče, včetně finančních požadavků KKN na Karlovarský kraj.“
 

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 17.4.2014 9:20