Úvodní strana > Krajské listy > Chystá se soutěž o nejlepšího podnikatele Chebska

 Chystá se soutěž o nejlepšího podnikatele Chebska

Podnikatel Chebska
​Okresní hospodářská komora Cheb ve spolupráci s městem Cheb připravují soutěž "Podnikatel okresu Cheb 2013".Soutěž naváže na  úspěšnou akci "Podnikatel města Chebu", která se uskutečnila v roce 2011 a setkala se s velkým zájmem podnikatelů. Zatímco tehdy se mohli do soutěže přihlásit pouze podnikatelé působící na území města Chebu, nyní budou moci soutěžit podnikatelé z celého chebského okresu.

Zapojit se mohou právnické a fyzické osoby, které mají sídlo nebo provozovnu na území okresu Cheb. Podnikatelé se mohou registrovat k účasti v soutěži a občané mohou nominovat své favority na vítěze od 1. září 2013. Opět se přitom bude soutěžit ve dvou kategoriích – Firma a Živnostník. Registrované či nominované podnikatele bude hodnotit jak odborná porota, tak veřejnost ve veřejném hlasování.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se pak uskuteční na začátku prosince 2013. Partnery akce jsou Raiffeisenbank im Stiftland eG a Integrovaná střední škola Cheb. V roce 2011 svedlo souboj o nejlepšího podnikatele Chebu 54 firem a živnostníků.

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 26.8.2013 11:00