Úvodní strana > Krajské listy > Začala prázdninová soutěž O hejtmanský mobil 2005

 Začala prázdninová soutěž O hejtmanský mobil 2005

Vítěz minulého ročníku
Až do konce srpna probíhá soutěž, ve které mají děti do 15 let šanci vyhrát dva mobilní telefony. Soutěž prověří jejich orientaci na internetových stránkách Karlovarského kraje a zároveň poskytne příležitost těm, kteří rádi malují nebo fotografují.

Karlovarský kraj vyhlásil 4. ročník prázdninové soutěže O hejtmanský mobil. Jde o tradiční internetovou soutěž pro děti do 15 let.

„Cílem soutěže je přiblížit dětem zábavnou formou internetové stránky kraje. Znalost našich webových stránek je užitečná zejména pro budoucí studenty, kteří z nich mohou čerpat množství užitečných informací,“ říká hejtman Josef Pavel, který v minulých letech rozdal vítězům již 3 mobilní telefony. „Celá soutěž je zároveň jednou z mnoha součástí protidrogové prevence kraje,“ doplňuje hejtman.

V letošním ročníku přicházíme s novinkou. Dosud byla soutěž určena těm, kteří umějí hledat na internetu a také rádi malují. Nově mají šanci také děti, které rády fotografují.

Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích. Vítěz každé kategorie dostane mobilní telefon z rukou hejtmana Josefa Pavla.

Úkolem bude zodpovědět otázky, týkající se krajského internetu, a přiložit fotografii nebo namalovaný obrázek s tématikou KRÁSY KARLOVARSKÉHO KRAJE.

Podrobnosti hledejte na stránce prázdninové soutěže O hejtmanský mobil 2005. Soutěž trvá od 1. června  do 31. srpna 2005.

V září proběhne hodnocení a nejpozději počátkem října pozveme vítěze v obou kategoriích na slavnostní tiskovou konferenci, při které hejtman kraje osobně předá mobily a další ceny.

Poznámka:
V letošním roce jsme poprvé soutěž vyhlásili již v červnu. Věříme, že učitelé pomohou s přístupem na internet v době, kdy ve školách bude volnější režim, tedy po ukončení klasifikace. Soutěžit tak mohou i děti, které se o prázdninách k počítačům nedostanou.
Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 13.6.2005 0:00