Úvodní strana > Krajské listy > Startuje soutěž S památkami Karlovarského kraje 2013

 Startuje soutěž S památkami Karlovarského kraje 2013

hrad Loket
Chcete vyhrát notebook, mobil nebo fotoaparát? Právě pro vás stejně jako v loňském roce připravil Karlovarský kraj i na letošní letní prázdniny a podzim atraktivní soutěž "S památkami Karlovarského kraje 2013". Ceny získají čtyři vylosovaní výherci.

Soutěž začíná 1. června. Její podstatou je zaplnit pohlednice formátu A5 šesti samolepkami.„Stačí navštívit pět památkových objektů, kde zájemci získají samolepky s fotografií památky, a jedno krajské muzeum nebo krajskou galerii, kde dostanou samolepku s logem Karlovarského kraje. Samolepky památek nalepí na pohlednici a samolepku s logem Karlovarského kraje umístí do středu pohlednice,“ vysvětlil krajský radní Oleg Kalaš. Pohlednice má již předepsanou doručovací adresu.

Samolepku s fotografií památky získají soutěžící při návštěvě těchto památek:
Zámek Chyše, hrad a zámek Bečov nad Teplou, hrad Loket, hrad Valeč, hrad Hartenberg v Hřebenech, zámek Kynžvart a Horní hrad

Samolepka s logem Karlovarského kraje bude připravena na těchto místech:
Galerie 4 – galerie fotografie v Chebu, Galerie výtvarného umění v Chebu, Galerie umění v Karlových Varech, Muzea Karlovy Vary, Muzea Cheb a Muzea Sokolov.

Hrací archy - pohlednice i soutěžní samolepky mohou zájemci žádat od 1. června 2013 v pokladnách vyjmenovaných památkových objektů, muzeí a galerií. Na soutěž upozorní plakát s upoutávkou, umístěný na viditelném místě u pokladny. „Přejeme všem mnoho příjemných chvil strávených na hradech, zámcích v muzeích a galeriích Karlovarského kraje i při zaplňování soutěžní pohlednice,“ zdůraznil radní, který zároveň vyjádřil poděkování za spolupráci vlastníkům památek, krajským muzeím a galeriím.

Kompletně zaplněný soutěžní arch s vyplněnou adresou odesílatele je třeba poslat poštou, nebo osobně doručit do podatelny Krajského úřadu Karlovarského kraje nejpozději do 31. října 2013.

Jména vylosovaných vítězů věcných cen budou oznámena v Krajských listech a na internetových stránkách Karlovarského kraje

Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 28.5.2013 0:00