Úvodní strana > Krajské listy > Prozatím povede KKN dosavadní lékařský ředitel Josef März

 Prozatím povede KKN dosavadní lékařský ředitel Josef März

Logo KKN
Představenstvo Karlovarské krajské nemocnice, a. s. dnes pověřilo výkonem funkce generálního ředitele společnosti Josefa Märze. Dosavadní ředitel KKN bude vykonávat tuto fukci do doby nástupu nového generálního ředitele.

Novým generálním ředitelem KKN bude jmenován k 1. květnu 2013 Petr Svoboda. Účastníky jednání představenstva o tom informoval náměstek hejtmana Karlovarského kraje pro oblast zdravotnictví Miloslav Čermák, který jim také budoucího generálního ředitele osobně představil.

Docent Svoboda při této příležitosti převzal od představenstva KKN základní informace o situaci v nemocnici s tím, že v nadcházejících týdnech se bude osobně v Karlových Varech seznamovat se svým týmem s jednotlivými agendami nemocnice. Mezi nimi bude hrát prioritu především ekonomická situace v nemocnici a možnosti, jak ji dlouhodobě stabilizovat. Náměstek Čermák zároveň informoval budoucího ředitele o probíhajících jednáních se zástupci odborné společnosti s cílem zachovat poskytování onkologické péče na území Karlovarského kraje.

Představenstvo KKN na svém dnešním jednání dále pověřilo, do doby jmenování nových členů představenstva a vedení KKN, kompetencemi pro technicko-provozní úsek současného vedoucího technicko-provozního oddělení Jaroslava Bednáře, pro obchodní a investiční agendu současnou ekonomicko-personální ředitelku Ivanu Svobodovou a vedoucího obchodního oddělení Vladimíra Bártíka.

 


Za stránku zodpovídá: Jana Pavlíková
Datum vydání: 28.3.2013 0:00