Úvodní strana > Krajské listy > Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad má nové členy

 Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad má nové členy

Zastupitelstvo
Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje, které se uskutečnilo 23. listopadu 2012, byli  zvoleni noví členové Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad za Karlovarský kraj.

Ve Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad nově zasednou Jaroslav Borka (KSČM), Václav Jakubík (KSČM), Josef Murčo (KSČM), Petr Navrátil (ČSSD), Pavel Čekan (ČSSD), Jan Horník (bez PP), Dalibor Blažek (bez PP) a Jiří Kotek (ALTERNATIVA).

Doplní tak již zvolené členy za Ústecký kraj, mezi které patří Petr Brázda (KSČM), Jaroslav Dubský (KSČM), Milan Pipal (KSČM), Josef Váňo (KSČM), Bronislav Schwarz (Severočeši.cz), Martin Strakoš (ČSSD), Jan Szántó (ČSSD) a Josef Zoser (Pro kraj!).

16 členný Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad, který jedná a rozhoduje ve věcech spojených s realizací Regionálního operačního programu Severozápad, je tak již kompletní a může dál vyjednávat s ministerstvy a orgány Evropské unie o uložených korekcích a následném obnovení pozastavených dotací.

„Jsem si vědom závažnosti situace, a proto jsem rád, že se nám podařilo zvolit nové členy Výboru Regionální rady na ustavujícím zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje. Doufám, že Výbor Regionální rady zasedne co nejdříve a že se brzy podaří obnovit čerpání dotací,“ uvedl hejtman Josef Novotný.
Za stránku zodpovídá: Veronika Severová
Datum vydání: 27.11.2012 0:00