Úvodní strana > Krajské listy > Svazek měst a obcí Kraslicka má nové internetové stránky

 Svazek měst a obcí Kraslicka má nové internetové stránky

Svazek mest a obci Kraslicka

Svazek měst a obcí Kraslicka spustil nové internetové stránky, na kterých najdou návštěvníci informace o aktuálním dění v mikroregionu, turistické tipy, katalog firem či pravidelné zápisy z jednání zástupců mikroregionu.


Nové internetové stránky Svazku měst a obcí Kraslicka byly spuštěny za účelem zviditelnění měst a obcí působících v tomto mikroregionu. Na adrese http://www.smokraslicko.cz/ tak od nynějška budou k dispozici aktuální a zajímavé informace ze všech devíti měst a obcí, mezi které patří Kraslice, Bublava, Stříbrná, Přebuz, Rotava, Šindelová, Jindřichovice, Oloví a Dolní Nivy.

Nové internetové stránky nabídnou svým návštěvníkům informace o konaných akcích v mikroregionu a turistické tipy na výlety. Kromě toho zde budou také představeny místní firmy a organizace. Součástí stránek je totiž katalog místních firem, ve kterém se může zdarma prezentovat každá firma či organizace sídlící na území mikroregionu. Návštěvníci internetových stránek se budou moci rovněž seznámit i s aktuálně projednávanými tématy Svazku měst a obcí Kraslicka.

Internetové stránky Svazku měst a obcí Kraslicka budou pravidelně aktualizovány, aby svým návštěvníkům přinášely vždy nejnovější informace. Své náměty, připomínky, důležité informace či fotografie může zasílat i široká veřejnost.

Svazek měst a obcí Kraslicka byl založen v roce 1995 a předmětem jeho činnosti je především koordinace rozvoje cestovního ruchu, koordinace přeshraniční spolupráce, zajišťování skládkování tuhého domovního odpadu, správa vodovodní a kanalizační sítě, společná dohoda o hrazení systémů veřejné dopravy k zajištění dopravní obslužnosti a společné pořádání kulturních akcí.

Za stránku zodpovídá: Veronika Severová
Datum vydání: 30.10.2012 0:00