Úvodní strana > Krajské listy > Karlovarský kraj podpoří projekt „Žijeme Londýnem“

 Karlovarský kraj podpoří projekt „Žijeme Londýnem“

Logo kraje
Projekt Českého olympijského výboru „Žijeme Londýnem“ přinese do krajů v období let 2011 – 2012 souvislou kulturně-vzdělávací komunikační kampaň, jejímž cílem je přiblížit veřejnosti, a především mládeži, myšlenku olympismu a hodnoty nejvýznamnějšího sportovního svátku na světě. Karlovarský kraj jej podpoří částkou 200 tisíc korun.

„Samotná kampaň má několik částí – venkovní výstavu velkoformátových fotografií připomínající slavné okamžiky české sportovní historie, vzdělávací program pro školy v celé republice a putování originálního anglického doubledeckeru vybaveného špičkovou multimediální technikou. Jeho prostřednictvím získají fanoušci veškeré olympijské informace a budou moci poslat vzkaz i svému oblíbenému sportovci“, přiblížil kampaň krajský radní pro oblast školství Vratislav Emler s tím, že oblíbený červený autobus už byl k vidění například v Ostrově a dalších městech regionu.

Obyvatelé kraje se budou moci do kampaně zapojit rovněž v době ME ve volejbalu, které se uskuteční v září v Karlových Varech.

Za stránku zodpovídá: Andrea Bocková
Datum vydání: 27.7.2011 0:00