Domovská stránka > Cykloportál > Cyklopůjčovny Českých drah v Karlovarském kraji

Cyklopůjčovny Českých drah v Karlovarském kraji

Logo pujcoven CD
České dráhy ve spolupráci s Karlovarským krajem rozšiřují od letošního roku služby pro cestující veřejnost. Po zkušenostech z ostatních krajů budou letos poprvé i v našem kraji otevřeny půjčovny jízdních kol v několika železničních stanicích. Především na tratích 170 (Planá - Cheb) a 140 (Cheb - Kadaň). Karlovarský kraj se tak stává devátým krajem republiky, kde bude tato služba zprovozněna.

Kola si můžeme od letošního roku vypůjčit v sezóně (1.4. - 31.10.) ve stanicích Mariánské Lázně, Cheb, Karlovy Vary dolní nádraží a Sokolov, případně po předchozí domluvě (alespoň 24 hod. předem) ve stanicích Karlovy Vary, Nejdek a Františkovy Lázně a od 01.07. – 04.09. ve stanici Loket.

K dispozici jsou kola dětská, trekingová (pánská i dámská), horská kola, je možnost půjčit si i přilbu. K tomu je potřeba předložit 2 osobní doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, In kartu ČD apod.), podepsat nájemní smlouvu, zaplatit kauci (bude vrácena při vrácení kola) a půjčovné. Při zápůjčce kol pro skupinu je nutno předložit osobní průkazy všech účastníků.

Cena půjčovného na 1 den je 180 Kč (na IN-kartu 140 Kč) a vratná kauce je ve výši 1000 Kč.
Pokud dojde z různých důvodů ke změně našich plánů, stačí tuto změnu ohlásit telefonicky na tel. 972 443 505. Zaměstnanec ČD s námi pak dohodne další postup, například změnu místa, času či dne vrácení kola.

Objednávky se vyřizují až 30 dní předem na těchto kontaktech:
Tel.: +420 972 443 505
Email: CHB@cdcentrum.cd.cz

Podrobnosti o půjčovnách

Více informací najdeme na webu ČD

Datum vydání: 21.3.2011 0:00