Domovská stránka > Cykloportál > Obce se složily na cyklostezky

Obce se složily na cyklostezky

Mimořádným příspěvkem ve výši půl milionu korun pomůže Mikroregion Sokolov-východ jedné ze svých členských obcí, Starému Sedlu. Ta finance použije na stavbu nové lávky přes řeku Ohři ( již jsme o této akci psali níže ).

​Její důležitost schválilo všech 15 členů mikroregionu. Tato lávka je totiž spojnicí mezi cyklostezkou, která vede ze Sokolova do Karlových Varů a Starým Sedlem a vede po ní další regionální cyklotrasa. Je opravdu hojně navštěvovaná. Dobrá zpráva je, že nezůstane jen u této lávky. Mikroregion zastřešuje i další velké projekty, jejichž realizace by nebyla bez meziobecní spolupráce možná. Bude to cyklostezka Chodov - Loket a cyklostezka v Tisové, pro které je již vydáno stavební povolení. Další cyklostezka je plánována podél řeky Svatavy, kde čeká v nejbližší době předsedu mikroregionu, Jana Picku jednání s vlastníky pozemků.
Zdroj: Karlovarský deník.cz
Datum vydání: 11.12.2021 10:00