Domovská stránka > Cykloportál > DEN CYKLOSTEZKY OHŘE - instrukce před akcí a popis jednotlivých kontrol.

DEN CYKLOSTEZKY OHŘE - instrukce před akcí a popis jednotlivých kontrol.

- KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ, U KONTROL DBEJTE OPATRNOSTI, NĚKTERÉ JSOU LEHCE TERÉNNÍ

- ZMĚNA: DĚTI, NEBO RODIČE S DĚTMI SPLNÍ PODMÍNKY PRO VYDÁNÍ ODMĚNY JIŽ SEBRÁNÍM 5 KONTROL

- U KONTROL NA FREKVENTOVANÝCH MÍSTECH SE SNAŽTE BÝT NENÁPADNÍ, BYLI BYCHOM NERADI, ABY NÁM NĚKDO SOUTĚŽ PONIČIL A TAK NEUPOZORŇUJTE ZBYTEČNĚ NA UMÍSTĚNÍ KONTROL

- MŮŽE SE STÁT, ŽE KONTROLU NENALEZNETE. MY SE JE NESNAŽÍME NĚJAK EXTRÉMNĚ SCHOVÁVAT, ALE STÁT SE TO MŮŽE. PROTO TAKÉ POSTAČUJE NALEZENÍ 7 (5) KONTROL. MY VÁM ALE DRŽÍME PALCE A VĚŘÍME, ŽE PROBLÉMY MÍT NEBUDETE

- BIDONY, KTERÉ OBDRŽÍTE JAKO ODMĚNU ZA SPLNĚNÍ SOUTĚŽE, MAJÍ ZÁMEK SACÍ KONCOVKY. PŘED PRVNÍM POUŽITÍM JE POTŘEBA KONCOVKU POOTOČIT A ZÁMEK ODEMKNOUT.


Kontrola číslo 1

https://mapy.cz/s/jeduvocude

Přibližně 550m od bufetu na Hubertusu PO PROUDU jsou na cyklostezce zprava i zleva cedulky označující cyklostezku č. 6. Zde hledejte strom 354 D11. Ano i stromy mají někdy svá čísla J. Kontrola je připevněna ze zadní strany stromu.
Kontrola číslo 2

https://mapy.cz/s/jojujezahu

Kousek za poslední chatou od začátku cyklostezky se nachází pramen. Ostatně je označen cedulí „Studánka“, takže ho nemůžete minout. Kontrolu hledejte v lese přes cestu od studánky ne více jak 10m. Bude připevněna na stromě. Oranžová také trochu pomůže.
Kontrola číslo 3

https://mapy.cz/s/pedukuravo

Kontrola je připevněna v areálu Svatošky dětský ráj poblíž trampolíny.
Kontrola číslo 4

https://mapy.cz/s/hofoluvoca

Kontrola je připevněna ze zadní strany naučné tabule „Břečťany v Lokti“. Je upevněna se souhlasem majitele tabule. Buďte ohleduplní a NENÁPADNÍ. Tohle je úkol pro TAJNÉ AGENTY!
Kontrola číslo 5

https://mapy.cz/s/nuluhomozu

Kontrola je připevněna ze zadní strany dřevěného zábradlí v blízkosti odpočívky u Antonínských mostů na odbočce k Medardu. Buďte ohleduplní a NENÁPADNÍ. Tohle je úkol pro TAJNÉ AGENTY!
Kontrola číslo 6

https://mapy.cz/s/jecamalumo

Kontrola je umístěna na obrovském pařezu těsně u cesty. Pokud pojedete od Chebu na Sokolov, tak se z kopce moc nerozjíždějte, ať nemusíte šlapat zpátky. Oranžová trochu pomůže, ale pařez se přehlédnout nedá.
Kontrola číslo 7

https://mapy.cz/s/kavuhadofa

Kontrola je umístěna na stromě u studánky. Samozřejmě na skryté straně stromu.
Kontrola číslo 8

https://mapy.cz/s/motalumamo

Kontrola je připevněna v areálu restaurace „U zlaté podkovy“ se souhlasem majitelů. Buďte ohleduplní.
Kontrola číslo 9

https://mapy.cz/s/rajosumufa

Kontrola je umístěna na konstrukci lávky zvenku po levé straně ve směru na Sokolov blíž k Sokolovu. Pozor lávky jsou tu dvě blízko za sebou. Je to ta druhá směrem na Sokolov.  DBEJTE OPATRNOSTI, horší terén.
Kontrola číslo 10

https://mapy.cz/s/pejegosaso

Kontrola je umístěna z boku konstrukce mostu zleva ve směru na Sokolov. Blíže k Chebu.  DBEJTE OPATRNOSTI, horší terénSouhrn všech kontrol 1 - 10

https://mapy.cz/s/jalonebuzeDatum vydání: 11.9.2021 0:10