Domovská stránka > Cykloportál > Den cyklostezky Ohře

Den cyklostezky Ohře

​V květnu 28. proběhne druhý ročník Dne cyklostezky Ohře. Akce se bude konat v Chebu v areálu Krajinky. Karlovarský kraj a město Cheb zve všechny malé i velké cyklisty na tuto akci, která je takovým neoficiálním otevíráním nové sezony na cyklostezce Ohři. Stezka již spojuje města Cheb a Karlovy Vary samostatnou cyklistickou komunikací a je ideální na výlety pro rodiny s dětmi.
Na stránkách krajského portálu se zájemci mohou zaregistrovat a pak po příjezdu do Krajinky obdrží malý dárek. Pro děti je připravena jízda zručnosti a prezentace správného vybavení cyklisty.

​Zaregistrovaní účastníci si mohou vyzvednout v týdnu od 16. 5. do 20. 5. 2016 v příslušném informačním centru identifikační náramek, kterým se pak prokáží u promostanu Karlovarského kraje v prostoru Krajinky Cheb (pod Chebským hradem) a od 11 – 16:00 hodin si tam budou moci vzít odměny.

Datum vydání: 25.4.2016 11:00